Tommorowland 2017 – już niedługo losowanie biletów

0
56
Widok z sceny tommorowland
tommorowland scena

Tommorowland 2017

Tommorowland to moim zdaniem najlepszy festiwal muzyki elektronicznej na świecie. Odbywa się on w Belgii, mieście Boom, niedaleko Antwerpii. Jest to międzynarodowa impreza z wielką oprawą sceniczną, która  co roku zachwyca szczęśliwców, którym uda się wylosować bilety. Festiwal organizowany jest w lipcu, ale już 10 stycznia rozpoczyna się rejestracja do panelu losowania biletów na to wielkie wydarzenie. Później bilety można już kupić tylko od uczestników jednak za ich cenę trzeba zapłacić czasami nawet podwójnie. W tym roku 20 pierwszych osób z każdego kraju otrzyma możliwość kupna biletu dla 4 osób poprzez użycie specjalnego linku.

Gwiazdy, które grały na tommorowland

W 2014 roku występowali m.in Wystąpili na niej między innymi: Afrojack, Armin van Buuren, Swedish House Mafia, Avicii, Hardwell, Martin Garrix, Paul van Dyk, Tiësto, David Guetta, Steve Aoki, Skrillex, Benny Benassi !!!

Losowanie biletów

10 stycznia o godzinie 17:00 rozpocznie się przed-rejestracja na to wielkie międzynarodowe wydarzenie
https://register.tomorrowland.com/
I ich profil Twittera @tommorowland

Uważam, że choć na Tommorowland, jeszcze nie byłem to wiem, że na tym festiwalu będę się bardzo dobrze bawić i na pewno będę próbować wylosować bilety 🙂

Jeśli chcecie poznać historie osób, które tam były odwiedźcie blog stohistorii.pl jest na nim ciekawy artykuł, w którym opisywane są praktyczne porady i historia z pobytu naszych rodaków na Tommorowland. Może zachęci Was to do kupna biletów i spotkamy się przy piwie na największej imprezie świata.

Tak czy inaczej można sobie pomarzyć 😛

Tutaj macie link do artykułu.
http://stohistorii.pl/tomorrowland-praktyczny-poradnik/

PODZIEL SIĘ
Następny artykułMyśl o Polsce – made in Poland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ